Zapytaj lekarza

7 4 3 , 0 7 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Postępujące osłabienie erekcji i brak porannych wzwodów

Witam. Od około 4lat moja erekcja jest coraz słabsza.Na chwilę obecną brak jest porannych wzwodów, a stosunek mogę odbyć jedynie po zażyciu sildenafliu.Badania krwi, hormonalne, rezonans magnetyczny kręgosłupa (części lędźwiowej),TK głowy, TK miednicy, przepływy w kończynach dolnych nic nie wykazały i jak stwierdzili lekarze nie ma się do czego doczepić. Krzywa glukozowa również wyszła w normie. Gdzie jeszcze mogę szukać przyczyny moich problemów? Dodam, że czynniki psychiczne nie wchodzą w grę.
MĘŻCZYZNA, 32 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Zaburzenia erekcji w większości przypadków są problemem złożonym i wymagają dokładnej diagnostyki.

Zaburzenia erekcji mogą występować z powodu czynników psychologicznych, organicznych lub hormonalnych. Mogą pojawić się również jako efekt uboczny leków stosowanych w celu leczenia innych chorób.

Możliwe, że w Pana przypadku mógłby pomóc zabieg z wykorzystaniem fal dźwiękowych LSWT RENOVA.

Więcej informacji na temat problemów z potencją, diagnostyki zaburzeń erekcji oraz leczenia może Pan znaleźć na http://www.centrumseksuologiczne.pl

Specjalista chorób wewnętrznych i angiolog.
0

Witam, proponuje dokładna diagnostykę przepływów krwi w prąciu - kawernozografia, kawernozometria, Rigiscan. Pozdrawiam RH

Specjalista w dziedzinie urologii z trzydziestoletnim doświadczeniem.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy