Poszerzenie i pogłębienie bruzd płatów czołowych a wyniku TK

Witam, z powodu bólu i zawrotów głowy miałam zrobiony TK bardzo proszę o interpretację: gęstość tkankowa substancji białej i szarej prawidłowa, poszerzenie przestrzeni płynowych przymózgowych przy płatach czołowych do 7mm, zmiany miażdżycowe tętnic wewnątrzczaszkowych odcinków ICA i VA, Wnioski: poszerzenie i pogłębienie bruzd płatów czołowych, poza tym obraz TK mózgowia w normie dla wieku.

Tutaj interpretacja musi ściśle wiązać się z stanem klinicznym i problemem pacjenta.
Niewielkie poszerzenie przestrzeni przymózgowych oraz pogłębienie bruzd płatów może nie mieć znaczenia .Obecność zmian miażdżycowych w naczyniach nie wymaga komentarza.
Ale nie znam problemu i taka interpretacja musi być bardzo ostrożna.

Proszę omówić wynik badania z prowadzącym neurologiem.

Pozdrawiam