Poszerzenie przestrzeni podpajęczynówkowych na sklepistości mózgowia
Proszę o opinię neurologa.M 26l.Wg opisu MRI głowy zostały wykryte:poszerzenie przestrzeni podpajęczynówkowych na sklepistości mózgowia oraz niewielki uchyłek pajęczynówki śródsiodłowo.Nie stwierdzono żadnych innych nieprawidłowości.Na MRI sprzed 5 lat nie odnotowano uchyłku,ale stwierdzono poszerzenie.O czym mogą świadczyć powyższe zmiany?Co może być ich przyczyną?Czy wymagają one pilnej interwencji med.?Jakie objawy neurologiczne mogę tłumaczyć ich wystąpieniem?Jak może przebiegać ich rozwój?

MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu
W mojej opinii wszystko jest w porządku. Są to drobne nieprawidłowości, które nie wymagają żadnego leczenia. Zdarza się, że pewnych drobnych różnic w opisach MR jest rzeczą normalną.
Witam,
Pisanie czegokolwiek bez analizy obrazów z badania i dokładnego zbadania stanu neurologicznego mija się z celem. Prosze o kontakt : bajko1@wp.pl