Poszerzona lewa wnęka w RTG
witam serdecznie odebralem teraz wynik rtg i mam poszerzona lewa wneke od czego to moze byc bede wdzieczny za odpowiedz

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Powyższy wynik może wynikać z wielu powodów, jednym z poważniejszych może być nowotwór płuca. Proszę koniecznie udać się z powyższym wynikiem do lekarza zlecającego badanie.