Poszukiwania dermatologa z Białegostoku, który pomoże wyleczyć pęcherzycę LABD u 4-latka

Do lek DERMATOLOGA Proszę o informację I możliwości leczenia pęcherzycy LABD u mojego syna 4 latka. Czy znajdę w Białymstoku dobrego dermatologa który mi pomoże?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Przebieg choroby LABD ma charakter przewlekły, z tendencją do nawrotów, chociaż choroba ma tendencję do samoistnego wycofywania.

Chorobę LABD leczy się przy pomocy sulfapirydyny lub sulfonów w skojarzeniu z niewielkimi dawkami sterydów. W łagodniejszej formie choroby wystarczające jest podawanie samych sulfonów. U niektórych pacjentów skuteczne jest stosowanie amidu kwasu nikotynowego i doksacykliny, które to leki mogą wprowadzić chorego w stan remisji bez nawrotów.

Proszę skorzystać z wyszukiwarki specjalistów dostępnej na naszej stronie internetowej.