Poszukiwania internisty przez 25-latkę z nefropatią toczniową z obniżoną odpornością poprzez immunosupresję

Szukam internisty w Warszawie który byłby gotów wziąć pod swoje skrzydła 25letnią pacjentkę z nefropatią toczniową (IV) z obniżoną odpornością poprzez immunosupresję. To apel to tych którzy wiedzą jak toczeń maskuje wiele chorób. Mam dość bagatelizowania objawów a potem długie leczenia kolejnych zniszczeń przez niedopatrzenia. Proszę niech znajdzie się ktoś kto chociaż chce spróbować. Nie chcę znów słyszeć odmowy pomocy nawet i aż przy grypie. Nie jestem uciążliwą pacjentką czy hipochondryczką

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę skorzystać z wyszukiwarki lekarzy dostępnej w naszym forum.