Poszukiwanie przyjaciół

Przyjaźniłam się z Nikola 3-4 lata. W 6 klasie we ferie pokłuciliśmy się i chcę zacząć naszą przyjaźń od nowa a ona nie chce bo ma nowe przyjaciółki. co mam robić?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Relacjia pomiędzy dwiema osobami musi opierać się na wzajemnym zrozumieniu i szacunku. Może w pierwszej kolejności warto porozmawiać i przeprosić za swoje postępowanie.