Potrzeba ciągłej uwagi dziewczyny i oczekiwanie ciągłego kontaktu

witam serdecznie. jestem typowym introwertykiem z jedynym wyjątkiem, kiedy jestem z moją dziewczyną. przy niej czuję się swobodnie, mogę zrobić wszystko, bez żadnego wstydu nawet w stosunku do innych, często obcych osób. jedynym minusem i z tym mam problem jest to, że potrzebuje ciągłej uwagi dziewczyny, ciągłego zainteresowania a podczas kłótni zrzucam całą winę na nią i oczekuję ciągłego kontaktu, nawet jeśli to będzie niemiła rozmowa. czy mam jakieś zaburzenia?

Witam,
skoro w towarzystwie dziewczyny czuje się Pan swobodnie i jest Pan bardziej otwarty, to znaczy, że jest w Panu potencjał by zachowywać się tak również bez obecności partnerki. Pomocna w tym będzie terapia. Proszę ją wziąć pod uwagę, szczególnie, że zrzucanie całej winy na dziewczynę jak również oczekiwanie stałego kontaktu może stać się dla niej męczące.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl