Potrzeba jedzenia słodyczy, podwyższona temperatura, osłabienie oraz zimne dłonie i stopy

Witam, od paru mam problem z jedzeniem slodyczy, czuje wewnetrzny przymus siegania po slodkie rzecy, glw. slodycze, biale pieczywo. Do tego od ok tyg doszla podwyzszona temp ciala 37,5 bez powodu(nie mam zadnej infekcji), czuje ogole oslabienie, miewam stany depresyjne, zimne dlonie i stopy, jakie badania powinnam wykonac?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wskazane jest określenie poziomu glukozy we krwi.