Zapytaj lekarza

7 3 6 , 3 2 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Potrzebuję się z kimś związać. Błagam, pomóżcie mi!

Mam 24 lata... mam chyba depresję czy coś! Już gdzieś od około 2 lat dzień w dzień mam okropnego doła... mój główny problem to kobieta... z nikim nie umiem ułożyć sobie życia, nie wiem, co ze mną jest nie tak... czuję, że potrzebuję z kimś być, potrzebuję drugiej osoby... źle mi jest samemu. Czasami mam myśli samobójcze! Nie rozumiem tego. Wszyscy mi mówią, że jestem przystojny i mój charakter jest OK, a z nikim się nie umiem związać... Romek

24 LAT ponad rok temu

Możliwości leczenia dzieci autystycznych

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są możliwości leczenia dzieci autystycznych.

Witam Pana!

Nie opisał Pan dokładnie swoich objawów. Jednak jeśli obniżone samopoczucie, a tym bardziej myśli samobójcze dokuczają Panu od tak długiego czasu, to moim zdaniem najwyższa pora, aby zgłosił się Pan do psychiatry lub psychoterapeuty. Jeśli zostanie u Pana zdiagnozowana depresja, prawdopodobnie lekarz przepisze Panu leki, które poprawią sammopoczucie i skieruje na psychoterapię.

Bardzo mi przykro, ale nie mogę odnieść się do problemu w relacjach z kobietami, ponieważ podał Pan niewiele informacji. Sugerowałabym, aby umówił się Pan na wizytę z psychoterapeutą, który pomoże Panu ustalić przyczynę problemu. Być może problem tkwi zupełnie gdzie indziej, niż Pan myśli.

Pozdrawiam.

Psycholog, seksuolog oraz mediator i negocjator.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy