Potwierdzenie wykluczenia ciąży

Witam, mam pytanie czy jeśli był stosunek 10 stycznia a ostatnia miesiączka była 22 grudnia, dodam że miesiączki mam regularne i następna powinna być 22 stycznia, kiedy moge wykonać badanie z krwi beta hcg by w 100% potwierdzić lub wykluczyć ciążę? prosze o odpowiedz, bardzo sie denerwuje

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w opisywanej sytuacji jest dość duża. Proszę wykonać wspomniany test.