Powiększenie penisa przy użyciu pompki

Witam Niedawno zakupiłem pompke BATHMATE HYDROMAX Używaj jej od 3 tygodni, co drugi dzień po 20min raz dziennie Moje pytanie brzmi: Czy po tej kuracji mój penis sie powiększy ? Czy erekcja będzie czestsza i dłuzsza niż wcześniej? Jakie są skutki uboczne zażywania takiej pompki ? Czy jest to możliwe że po tej pompce, mam mniejsze czucie na tzw "grzybku" ? Może to tylko urojenie, ale wydaje mi się że nie czerpie teraz takiej przyjemności z seksu czy "loda" . Prosiłbym o odpowiedź Pozdrawiam

Dzień Dobry,

żadne urządzenie nie powiększy penisa na stałe, może to być tylko powiększenie "chwilowe" wynikające z czasowego przekrwienia i erekcji.
Proponuję przeanalizować powody w związku z którymi używa Pan takiego urządzenia?

Jestem przeciwny stosowaniu urządzeń mechanicznych na penisa bez konsultacji lekarskiej.
Nie zauważułem, żeby na jakimś sympozjum lub kongresie prezentowane były pompki tej firmy.
Produkt ten znam tylko z reklam i pojedynczych relacji, a to za mało...
Zasadą w medycynie seksualnej (i nie tylko...) jest diagnoza, a potem postępowanie lecznicze.
Firmy sprzedające różne preparaty i środki na "wolnym rynku" mają się zwykle dobrze...

Pozdrawiam. JW, Poznań.