Powiększenie piersi i plamienia

Powiększyły mi się piersi, w ostatnim miesiącu miesiączkę miałam 2 tygodnie wcześniej, Teraz 3 dni prze miesiączką mam czerwono-brązowe plamienie. co to może oznaczać?

Milena Lubowicz

Proponuję wykonać test ciążowy. A gdyby nie było wyjaśnienia przyczyny dolegliwości, a miesiączka się nie pojawiła normalnie, proponuje udać się do ginekologa.
Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Może to oznaczać wiele rzeczy (stan fizjologiczny poprzez różne stany patologiczne) i aby odpowiedzieć jednoznacznie na Pani pytanie potrzebowałbym zebrać dokładny wywiad lekarski i ew. zlecić badania dodatkowe.