Powiększenie podbrzusza a przyjmowanie żelaza

Od kilku dni zauważyłam,ze znacznie urosla mi dolna część brzucha,jest on w tym miejscu twardy,ale nie boli,przyjmuję żelazo,jest to możliwe,aby właśnie to było tego powodem czy może to być coś poważniejszego?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Powiększenie obwodu brzucha nie jest charakterystycznym objawem suplementacji żelaza. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.