Powiększenie wzgórka łonowego - co może być przyczyną?

Witam. Sprawa jest tego typu ze od pewnego czasu mam problem z wzgorkiem łonowym a dokładnie po lewej stronie w okolicach pachwiny. Ogolnie chodzi o caly wzgórek. Mialem przypuszczenia ze moge moec przepuchline ale bylem u lekarza i nic nie stwierdził również USG nic nie wykazało ale dalej jest dziwne uczucie. Zauważyłem że ogolnie mi sie caly wzgórek łonowy powiększył tzn tak jakby tam sie znacznie tłuszcz zgromadził bądź co innego. Waże w tym momencie 99 kg i wciagu 2 tygodni rzuciłem waga z 103 kg. Regularnie i dużo ćwiczę różne sporty. Co może być tą przyczyną? Czy jest możliwe że podczas diety i redukcji tkanki tłuszczowej może sie osądzić tluszcz wlasnie w tym miejscu?

Witam, tak może być to tkanka tłuszczowa jednakże bez badania nie mogę tego stwierdzić