Powiększona pierś i podwyższona temperatura ciała podczas karmienia piersią

Witam mam pytanie co powinnam zrobic mam dwutygodniowego maluszka i karmie piersia od dwoch dni jednak piers jest znacznie powiekszona co.swiatczy o nawale pokarmu jednak nie ma w niej grudekponiewac staram sie sciagac.z niej troche pokarmu i dawac ja dzieckujak najczesciej jednak mam.przy tym temperature ktora waha sie.miedzy e37-38

Milena Lubowicz

Proszę udać się do lekarza, który oceni czy nie ma wskazań do antybiotykoterapii.
Pozdrawiam