Powiększona śledziona a ból z lewej strony brzucha
Z TK wyszło mi, że mam powiększoną śledzionę długości 16,7 cm. i drugą śledzionę 20 mm. i bardzo boli mnie z lewej strony brzucha. Proszę powiedzieć od czego te bóle i gdzie mam się zgłosić.

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Marta Mielniczuk
48 poziom zaufania
Z wynikiem tomografii komputerowej powinna się Pani zgłosić do chirurga. Pozdrawiam.