Powiększona śledziona i kłujący ból brzucha

Dzień dobry.Mam powiększoną śledzionę i ból z lewej strony kujący aż do pachy. Jestem po TK jamy brzusznej i wszystko jest w porządku oprócz powiększonej Śledziony. Nie wiem co mam robić bo te kucia są częste i biorę tylko leki od bólu.Jeżeli pan może proszę o odpowiedź,co zrobić gdzie iść.Leczę się u gastrologa.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji konieczna jest konsultacja z lekarzem oraz wykonanie badań krwi- mofrologia. Wskazane jest także wykluczenie problemów sercowych - badanie EKG.