Powiększona śledziona u 2,5-letniego dziecka
Mój synek 2,5 roku.USG- powiekszona śledziona 8,5x5.W 01.2014 -2 x antybiotyk donosowo, dousznie (wysiękowe ZU) luty 2014- Aqumentin Proszę o interpretację: Leukocyty 8,6 Erytrocyty 5,2 H Hemoglobina 14 Hematokryt 40 płtyki krwi 203 L Neutrofile 2,01 Limfocyty 5,66 Monocyty 0,68 Eozynofile 0,24 Bazofile 0 Neutrofile 23,2 % L Limfocyty 65,5 % H Monocyty 7,9 % H Eozynofile 2,8 Bazofile 0,6 Fe 127 ALT 17 AST 39 Rozmaz mikroskopowy Gran. segmentowane 22 % L Limfocyty 68 % H Monocyty 10% H mama

KOBIETA, 43 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Przedstawione wyniki świadczą o infekcji obecnej lub przebytej niedawno.