Powiększone jądro a wynik badania krwi
Witam, mam 28lat. Od 12.11. Mam powiększone lewe jądro. Wyniki drugiego badania krwi: LDH 1 626 AFP 1,63 bHCG 4,51. USG nie jest wykazało jednoznacznych zmian. od 13.11 biorę antybiotyk na zapalenie jądra - Doxycyclinum, nie odczułem zmian (jądro nie powiększa się, nie zmniejsza). Byłem już o 3 Urologów, każdy w pierwszej wersji wskazywał na możliwy nowotwór, po badaniu krwi. nie dają praktycznie żadnej diagnozy. Co to może być?

MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu
Wiesław Mahaczek Urologia
60 poziom zaufania
Witaj
wysoki poziom AFP i niebolesne powiększenie jądra wskazuje no nowotwór zarodkowy jądra, należy rozważyc wysokie usunięcie jądra i wykonac badanie histopotologiczne
pozdrawiam