Zapytaj lekarza

7 3 6 , 8 2 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Powiększone jądro, brak porannych wzwodów i spadek libido u 20-latka

Stwierdzono u mnie zapalenie. Jądro jest powiększone a żyły napięte. Brak u mnie porannych wzwodów czuję spadek libido czy po wyleczeniu wszystko wróci do normy? Lekarz kazał mi brać Macmiror i czopki Diclofenac. Biorę je 2 tygodnie.Jądro jest nadal powiększone. Po skończeniu leków kazał poczekać 10 dni bez lekarstw.Następnie 5 dni bez seksu po tych 5 dniach zrobić posiew nasienia. I nie wiem, czy kazał mi się masturbować podczas tych 10 dni czy nie. Bo coś na ten temat mówił.
MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Witaj!

Reakcje organizmu są bardzo rożne - zwłaszcza na leki chemioterapeutyki, więc to jak reaguje pański organizm na nie, to reakcja osobnicza tylko związana z pańskim organizmem. Natomiast jeśli lekarz powiedział panu, że ma być po przerwie 5 dni bez seksu to masturbacja to też jest seks , a przerwa to odpoczynek dla organizmu tez bez seksu. Pozdrawiam

Psycholog posiadający specjalizację z seksuologii.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy