Powiększone podbrzusze a negatywne testy ciążowe
czy to mozliwe ze jestem w ciazy ? mimo 5 negatywnych testów . pierwszy robiony 3 tygodnie po stosunku a dwa po okresie/plamieniu , kolejne robione kazdy z tygodniowym odstepem. bylam u ginekologa 9 tygodni po stosunku , robil mi usg i stwierdzil brak ciazy , ale znacznie powieksza mi sie brzuch od samego dolu i wyglada jak ciazowy , okres mialam . czy lekarz nie zauwazyl ciazy ? bardzo sie boje .

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Wielokrotne negatywne wyniki testów ciążowych oraz brak uwidocznienia ciąży w 9 tygodniu przez lekarza wykluczają ciążę. Powiększające się rozmiary brzucha warto skonsultować z gastrologiem. Przydatne może okazać się USG jamy brzusznej.