Powiększone węzły chłonne a przewlekła biegunka

Witam. Parę miesięcy temu miałam powiększony węzeł chłonny bolesny po prawej stronie szyji. Trwało to (4mc) byłam u 4 lekarzy i na usg gdzie stwierdzili że toczy się jakaś infekcja i samo przejdzie. Przeszło. Tylko że teraz znów się pojawił bardzo bolesny w tym samym miejscu , nie ruchomy. Co robić? Czy znowu przechodzic usg? Do jakiego lekarza się udać? I czym to może być spowodowane ? Czy probleny z żołądkiem (biegunka przewlekla) moze być związana z tym?

Szanowna Pani, nie widzę powodu do niepokoju, poinfekcyjne węzły mogą się długo utrzymywać