Powiększone węzły chłonne i ciężki oddech po niedoleczonej anginie - co robić?

Dzien dobry . 3 tyg temu bylam chora na angine . Dzis okazalo sie ze nue do konca byla wyleczona i lekaz przepisal bactrim forte . Boli mnie pod pacha i promieniuje do piersi lekaz stwierdzil ze to wezly chlonne . Martwilam się bo migdy mnie tak nie bolalo. Mam ciezki oddech bola mnie plecy pacha i piers.

Szanowna Pani, zalecany jest odpoczynek i przyjmowanie antybiotyku, objawy powinny ustąpić