Powiększone węzły chłonne na szyi i krwawienie z odbytu

Witam , mam powiekszone węzły chłonne na szyji , krwawiłam rok temu z odbytu i czulam ostry bol trwało to 3 tygodnie sytułacja powtórzyła sie również w tym roku w obu przypadkach nie poszłam do lekarza . Zdarza się że gdy spie na obku budzi mnie bol brzucha i musze spać na plecach zadarza sie rowniez ze wstane rano i boli mnie cały brzuch .zdarza mi sie krwawienia z dziąseł że aż plułam krwią mam złe samo poczucie bardzo dużo śpię . Co mi jest ??? Prosze o rozwiniętom wypowiedz

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,

Objawy które Pani podaje są bardzo niepokojące. Mogą odpowiadać takim jednostkom chorobowym jak białaczka,nieswoiste zapalenia jelit, które wymagają specjalistycznego leczenia. Proszę pilnie zgłosić się do lekarza POZ, który zleci Pani podstawowe badania jak morfologia krwi i skieruje Panią do specjalisty.

Małgorzata Panek

Pani objawy są niepokojące. Krwawienie z dziąseł może świadczyć o zaburzeniach krzepnięcia. Bez odpowiednich badań takich jak badanie lekarskie, morfologia krwi czy ew. USG jamy brzusznej nie można postawić diagnozy.
Czy schudła Pani ostatnio? Czy występuje gorączka lub poty nocne?
Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam