Powiększone węzły chłonne oraz bolące guzki

Witam,od kilku miesięcy co kilka tygodni mam powiększone i bolesne węzły chłonne.Przy ostatnim "rzucie" pojawiły się też 3 bolące guzki(już znikły).Co to może być i jakie badania jeszcze powinnam wykonać?Bez nałogów,zdrowa,od 17 lat laktowegetarianka Morfologia idealna Biochemia idealna Proteinogram idealny Testy reumat.-idealne Usg węzłów-lekko powiększone,ale w granicach normy,bolesne podczas badania CMV-igg+ igm- EBV-igg- igm- HIV-ujemny test ciążowy-ujemny Toksoplazmoza,ALT-czekam na wyniki

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza bezpośrednio. Proszę pamiętać, że limfadenopatia bez innych negatywnych objawów nie wymaga leczenia. Co innego diagnostyka tego stanu.