Powiększone węzły chłonne potyliczne i wysypka

od tygodnia powiększone węzły potyliczne nie bolą, wysypka od miesiąca,przy drapaniu robią się siniaki, ob3, rozmaz krwi: gran. obojętn. o jadzre podzielonym 40(45-75) granulocyty kwasochłonne 4(0-5) limfocyty 48(20-45) monocyty 3(3-9) limfocyty atypowe 5% tsh 1,47(0,51-4,3) Brak diagnozy prosze o podpowiedź

Tygodniowe powiększenie węzłów chłonnych nie jest jeszce powodem do niepokoju, jeśli objawy utrzynają się powyżej 3 tygodni, wskazana będzie diagnostyka hematologiczna. Odsetek białych krwinek nie jest miarodajny bez sumarycznego poziomu limfocytów. Jeśli są one w normie, nie martwiłbym się