Powiększone węzły chłonne u 19-latki

Witam, chciałam się zapytać jaka jest przyczyna powiększenia węzłów chłonnych na głowie u dziewiętnastoletniej dziewczyny i prawdopodobnie związane z tym częste bóle głowy. leczenie antybiotykami nie pomogło. Dziękuję. Pozdrawiam.

Milena Lubowicz

Powiększone węzły chłonne nie powodują bóli głowy. Czy dziewczyna była przeleczona wystarczająco długo? Powinno stosować się antybiotyk 10-14 dni. Jeżeli nie ma poprawy, to myślę, że warto byłoby wykonać usg węzłów.
Pozdrawiam