Powiększone węzły chłonne, utrata wagi, zmęczenie, senność i stany podgorączkowe

Witam morfologie mam dobrą a od 6 miesięcy mam powiększone więzy chłonne na szyji i takze pod jedną pachą, takze chudne mimo ze jem duzo jak zawsze schudłam 4,5 kg a w przeciągu ostatnich dwuch tygodni kolejny 1 kg takze waze teraz 42 kg. Pozatym mam jeszcze objawy takie jak zmęczenie, sennosc, stany podgorączkowe od dłuzszego czasu, nocne poty czasami, boli mnie takze cos jakby za mostkiem taki dziwny piekący ból. Co to może być skoro morfologia niczego nie wykazała?

Małgorzata Panek

Należałoby wykonać biopsji węzła chłonnego, aby wykluczyć zmiany rozrostowe. Ponadto przy bólach zamostkowych powinien być wykonany rtg klatki piersiowej. Wskazana byłaby konsultacja u hematologa. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, a on skieruje Panią do specjalisty.
Pozdrawiam