Powiększony brzuch, ból w nadbrzuszu i zgrubienie

Witam doktora! mam duży brzuch,nietypowy od pewnego czasu boli mnie po lewej stronie,w nadbrzuszu,i jak zginam kolana lub podnoszę nogę zeby ubrac buta,to szybko musze pouscic noge bo bardzo boli i wychodzi tak jakby kiełbasa dosc gruba,a ja wtedy uciskam to miejsce i wpycham do środka brzuchamoim zdaniem jest to przepuklina ale usg nic nie wykazuje ani tk,Prosze o odpowiedż co to może być.Pozdrawiam i z góry dziękuję.Maria lat 67.

NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! Proszę udać się do chirurga i wykonać tą czynność , kiedy "kiełbasa" wychodzi , zż