Powiększony brzuch, bóle i uczucie przelewania się

Witam. kilka dni temu zauwazylam u siebie powiekszony brzuch od pepka w dól i jest tak jakby bardziej napiety.od jakiegos tygodnia wystepuja u mnie bóle podbrzusza od czasu do czasu burczenie i przelewanie sie.okres do tej pory miałam normalnie tak jak powinien sie on pojawiac.Nie zauwazylam zadnych innych objawow tj nudnosci, wymiotow przebarwien ,piersi mam miekie nie bolą ,zadne zmeczenie ani sennosc tez nie. wlasciwie to czuje sie swietnie i na nic innego. z góry dziekuje i pozdrawiam

proszę poczekać czy objawy nie ustąpią w ciągu tygodnia, jeśli nie proszę udać się do lekarza.

pozdrawiam Marcin Koncewicz