Powiększony brzuch i zaparcia a negatywne wyniki testów ciążowych

znacznie powiekszyl mi sie brzuch od samego dolu . czy napewno moge wykluczyc ciaze ? zrobilam 5 testów wszytskie z tygodniowym odstepem czasu i wszystkie negatywne . bylam tez u ginekologa i stwierdzil ze jest wszytsko dobrze . wiec dlaczego brzuch mi sie powieksza ? mam tez zaparcia i jakby troche pogrubione jelito .

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli zarówno lekarz jak i testy wykluczyły ciążę to raczej o niej mowy nie ma. Nie mniej jednak warto skonsultować swoje problemy z gastrologiem.