Powiększony brzuch po leku Cyclodynon

Witam,od ponad miesiąca biorę Cyclodynon,z polecenia lekarza z powodu wysokiej prolaktyny.Lekarz zalecił 2op. potem zbadanie ponowne prolaktyny i wizyta.Jestem na początku 2op.i w krótkim czasie przytyłam 4kg.Mam wielki okrągły brzuch,wygląda jakbym była w ciąży. Czy skończyć to opakowanie tak jak zalecił lekarza czy przerwać? Nie chciałabym więcej przytyć, przeszłam nawet na diete i codziennie ćwiczę,ale to nie pomaga. Czy to rzeczywiście od tych tabletek mogłam tyle przytyć? Dziękuję.

A może jednak trzeba by było sprawdzić, czy nie jest Pani przypadkiem w ciąży. Proszę sobie zrobić test ciążowy, ewentualnie bHCG z krwi, a do tego czasu odstawić cyclodynon. Pozdrawiam