Powiększony gruczoł krokowy i guzek na mosznie
dobry wieczór mam 42lata i mam pytanie byłem u urolga na badaniu gruczołu krokowego skierował mnie na usg jamy brzusznej-5,0MHz wpis taki gruczoł krokowy powiększony o wym.40x39x45 w miąższu trochę zwapnień.Mam pytanie ponieważ na mosznie jest guzik mały ale powiększa się kiedy jądra się spocą i ocierają o bieliznę wtedy się powiększa i jest płyn może woda i mam taki dyskomfort że boli i dotknąć się nie mogę i chciałbym się tego pozbyć czy to jest ten wapniak i czy jakoś można usunąć ten guzik

MĘŻCZYZNA, 43 LAT ponad rok temu
Lek. Artur Jeliński Urolog
73 poziom zaufania
Wielkosc Stecrza w usg niema znaczenia leczymy ewtualne dolegliowsci codo guzka to musi sie pan zpaytac uroiloga ktory pan badeal