Powiększony gruczoł krokowy z obecnością zwapnień
robiłem usg jamy brzusznej i wyszło mi miedzy innymi ze mam powiększony gruczoł krokowy o wymiarach około 56 x 52 x 46 mm z obecnością zwapnień.... czy to coś groźnego ...z góry dziękuje za diagnozę

MĘŻCZYZNA, 59 LAT ponad rok temu
Wiesław Mahaczek Urologia
72 poziom zaufania
witaj
gruczoł duzy, zwapnienia nieistotne, zrób PSA i zgłoś sie do urologa
pozdrawiam