Powikłania po nieleczonym zapaleniu wątroby

W wiku 17 lat (47lat obecnie) mialem zapalenie watroby , zoltaczka.Odchorowalem nie majac o tym pojecia .Straszna cene zaplacilem za to nigdzie sie nie leczac , wtedy 1983 rok, zaczely mnie strasznie bolec nerki , skora stracila blask .wlosy mi zaczely okropnie wypadac zrobily sie cienkie , zeby zaczely sie psuc organizm zaczal gromadzic wode , okropny pot smierdzacy, pamiec , orientacja rowna chorobie psychicznej , nie mam wlosow pod pachami ani na nogach , okropne zmeczenie , wrak czlowieka.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do internisty.

Może warto by było odwiedzić lekarza i porozmawiać z nim na ten temat. Podawane przez pana dolegliwości mogą mieć aktualna przyczynę(czynny proces chorobowy) a nie być tylko skutkiem przebytej choroby