Powikłania po operacji wycięcia żylaka odbytu

witam w sierpniu miałam operację wycięcie żylaka odbytu od tego czsu koszmar straszny ból po oddaniu stolca krwawienie i nie gojąca się rana na każdej wizycie zgłaszam dolegliwości i to że boli mnie dół brzucha i to że mam kłopoty ze stolcem ale lekarz mówi tylko cierpliwości i to wszystko jak długo jeszcze będę cierpiała po oddani stolca a całe szczęście że chodzę do toalety co 4dni bo inaczej bym się wykończyła proszę o poradę za co z góry dziękuję

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rzeczywiście dolegliwości powinny już ustąpić. Niewykluczone iż konieczna będzie rewizja lub chociaż badanie rektoskopowe. Doraźnie polecam do odbytu maść PROCTO-GLYVENOL, na zewnątrz do smarowania LIDOPOSTERIN. Do tego żeby oddać w miarę bezboleśnie kał polecam picie parafiny ciekłej.