Powikłania po przyjęciu tabletki Ellaone w 4. tygodniu ciąży

w czwartym tygodniu ciąży zażyłam ellaone przepisała mi ginekolog. Myślałam , że jest to tabletka wczesnoporonna ,wzięłam w tym samym dniu nie czytając , żadnych informacji . Dziś jestem w 9 tygodniu ciąży i martwię się , że będą jakieś powikłania.Jest to nowa tabletka i nie ma o niej za wiele wiadomości.Proszę o pomoc !!!

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno określić jakie mogą być skutki takiego postępowania. Konieczna jest wzmożona opieka ginekologiczna.