Powikłania po zabiegu powiększania ust

Witam miesiąc temu miałam powiększone usta ponoć za gęstym preparatem i efekt jest daleki od zamierzonego-lekarz zaproponował hialuronidazę,ale ja mam obawy czy po takim zabiegu usta wracają do stanu sprzed powiększenia? Czy możliwe są powikłania - typu nierówności? Dodam,ze codziennie rano wstaje z opuchniętą górną wargą..nie wiem co robić..

Jeśli lekarz ma doświadczenie w stosowaniu hialuronidazy to można się poddać zabiegowi. Nie ma gwarancji że usta wrócą do stanu przed augmentacją po rozpuszczeniu kwasu. Dla mnie hialuronidaza to ostateczność ale to kwestia doświadczenia...