Powikłania po zastosowaniu znieczulenia

POMOCY!Witam Mam 65 lat przed 5laty po znieczuleniu dolędźwiowym wystąpiły 10dniowe silne bóle głowy, światłowstręt, wymioty, nadwrażliwość słuchowa leczono lekami we wlewach kroplowych,zostały szumy w uszach nadpobudliwość 19.01 br mam planowaną artroskopię z osteotomią w znieczuleniu dolędźwiowym lekarz operujący uważa że poprzednie powikłania nie są przeciwwskazaniem takiego znieczulenia ale jak się uprę morze być znieczulenie ogólne.Proszę o pomoc w podjęciu decyzji. Pozdrawiam

Witam, objawy, ktore Pani opisuje wskazuja na wyciek plynu mozgowo-rdzeniowego jako efekt uboczny znieczulenia podpajeczynowkowego. To sie zdarza i nie oznacza, ze przy kolejnym takim znieczuleniu problem wystapi ponownie. Moze wiec Pani miec znieczulenie podpajeczynowkowe. Jesli jednak woli Pani znieczulenie ogolne, lekarz nie powinien Pani takiego znieczulenia odmowic.