Zapytaj lekarza

1 , 0 3 1 , 2 1 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Powikłania po złamaniu małego palca u nogi

Witam 6 lat temu miałam złamany palec ( najmniejszy palec u prawej dłoni) z przemieszczeniem odprysku kości. Nie było żadnego nastawiania nic tylko chyba 1 miesiąc z szyna. Po zdjęciu szyny okazało sie ze palec odstaje na zewnątrz jakiś 1cm od przed ostatniego palca. Nie sprawiało mi to problemu ale od pewnego czasu doskwiera i to duży. Dodam jeszcze ze od ok roku na zgieciu przy dotyku czuć ze palec przeskakuje. Co mam zrobic czy mozna to jakos naprawić ( złamać przez lekarza jeszcze albo cos?
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Trening na zdrowy kręgosłup

Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.

Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Sugeruję wizytę u ortopedy wraz z kompletem zdjęć RTG z leczenia palca. Najprawdopodobniej jest możiiwość reoperacji. Niestety bez możliwości zbadania Pani nie jestem w stanie odpowiedzieć jednoznacznie w jaki sposób i czy na pewno jest to możliwe.Być może sytuacje poprawi fizjoterapia.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

0
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Prawdopodobnie konieczny jest zabieg repozycji. Proszę zgłosić się do lekarza oraz wykonać badanie obrazowe RTG.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy