Powikłania po złamaniu małego palca u nogi

Witam 6 lat temu miałam złamany palec ( najmniejszy palec u prawej dłoni) z przemieszczeniem odprysku kości. Nie było żadnego nastawiania nic tylko chyba 1 miesiąc z szyna. Po zdjęciu szyny okazało sie ze palec odstaje na zewnątrz jakiś 1cm od przed ostatniego palca. Nie sprawiało mi to problemu ale od pewnego czasu doskwiera i to duży. Dodam jeszcze ze od ok roku na zgieciu przy dotyku czuć ze palec przeskakuje. Co mam zrobic czy mozna to jakos naprawić ( złamać przez lekarza jeszcze albo cos?

Aleksander Ropielewski

Sugeruję wizytę u ortopedy wraz z kompletem zdjęć RTG z leczenia palca. Najprawdopodobniej jest możiiwość reoperacji. Niestety bez możliwości zbadania Pani nie jestem w stanie odpowiedzieć jednoznacznie w jaki sposób i czy na pewno jest to możliwe.Być może sytuacje poprawi fizjoterapia.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie konieczny jest zabieg repozycji. Proszę zgłosić się do lekarza oraz wykonać badanie obrazowe RTG.