Powinnam schudnąć lub przytyć?

Mam 13 lat, 170cm wzrostu, a ważę 50kg. Mam wystający brzuch, jestem wegetarianką, uwielbiam gorzką czekoladę i przestałam uprawiać sport. Przez dwa lata trenowałam łyżwiarstwo synchroniczne, pięć razy dziennie przez 1,5 godziny, teraz mam za dużo lekcji i nauki, żeby móc trenować. Czy powinnam schudnąć? Co powinnam zrobić, żeby mieć płaski brzuch, lecz nie mieć wystających kości rąk i nóg?
14 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,

Twoje obecne BMI wynosi 17.3.
Odpowiada to 25 centylowi.
Nie powinnaś się odchudzać!
Ostatecznej oceny Twojej masy ciała powinien dokonać lekarz w czasie wizyty kontrolnej.
Nie jestem w stanie dokładnie ocenić Twoich parametrów, m.in. z tego powodu, że jest to jedynie porada internetowa.

Przykładowe ćwiczenia znajdziesz na www.abccwiczenia.pl

Pozdrawiam