Powracające owrzodzenia sromu

Poszukuję dobrego ginekologa. co pewien czas mam powracające owrzodzenie sromu (diagnoza postawiona przez ginekologa w przychodni). Czuję się bardzo niekomfortowo. Czy w najbliższy piątek w godzinach po południowych lub w sobotę rano będę mogła dostać się do odpowiedniego specjalisty.

Mikołaj Cyganok

Proszę dłużej nie zwlekać z wizytą u ginekologa. Jeżeli ma pani wątpliwości, co do słuszności diagnozy, radzę zasięgnąć opinii drugiego specjalisty.