Zapytaj lekarza

7 3 6 , 3 2 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Powrót bezustannego bólu głowy u 56-latka

Dzień dobry. Oczekuje pomocy. Kilkanaście lat temu zmagałem się z bólem głowy, który trwał nieprzerwanie przez 8 lat. Niezliczone wizyty u lekarzy TK głowy wszelkie możliwe wówczas badania nie dały jednoznacznej diagnozy. Lekarstwa które zażywałem nie dawały ulgi ani na chwilę.Po ośmiu latach ból samoistnie zniknął. Niestety ból o takim samym charakterze pojawił się dwa tygodnie temu. Co mogę dzisiaj zrobić wiem że medycyna poszła do przodu . Uprzejmie proszę o o jakieś sugestie. Ból jest ciągły opasający z tkliwością na dotyk po prawej stronie skroni, z lekkim drętwieniem twarzy ust czasami drętwieniem przechodzącym do nogi lub ręki wydaje się że jest tuż pod skórą głowy. Nie potrafię tego precyzyjnie opisać. Jest naprawdę nieustanny. Jest to ból o zupełnie innym charakterze jak bóle typowe , które można uśmierzyć za pomocą tabletki. Ten nie został nigdy , chociaż na chwilę zniwelowany przez tabletkę . Wydaje się że np. prysznic skierowany na głowę przynosi niewielką lecz natychmiastową ulgę. Serdecznie proszę o odpowiedź i pomoc.
MĘŻCZYZNA, 56 LAT ponad rok temu

Możliwości leczenia dzieci autystycznych

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są możliwości leczenia dzieci autystycznych.

74 poziom zaufania

Szanowny Panie, obraz może wskazywać na migrenę lub klasterowy ból głowy, ciężko mi się wypowiedzieć bez konkretniejszych informacji, ulgę mogą przynieść tryptany

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy