Powrót do pełnej sprawności po zabiegu usunięcia przepukliny pachwinowej

witam.20 kwiet,miałem operacje przepukliny pachwinowej met siatka,wszystko goi sie dobrze,co jakis czas ma jakies szarpniecie w miejscu blizny ale tak jest ok,mam 3 pyt.kiedy moge zaczac uprawiach dłuzsze spacery10km 2.kiedy moge zaczac jezdzie na rowerku do 50km. 3.kiede moge wznowic treningi biegowe,przed operacja byłem czynnym biegaczem długodystansowym w tygodniu biegałem około 110km.

Przecież to nie ja Pana operowałem ! Nie znam wielkości przepukliny,przebiegu operacji i jej efektu końcowego!!! Dlaczego zadaje pan te pytania mnie? Proszę zadać je operatorowi - on to wie najlepiej!!! NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! zż