Powrót do stosowania Cerazette a przyjmowanie leków na obniżenie pulsu i ziołowych na uspokojenie

Witam Mam 34 lata jakiś czas temu brałam tabletki antykoncepcyjne Cerazette przerwałam ich stosowanie ponieważ nie miałam potrzeby stosowania ich teraz chciałabym zacząć brać je znowu mam jedno opakowanie w domu czy mogę zażywać zacząć zażywać je tak po prostu czy powinnam pójść do swojego lekarza ginekologa. Biorę również tabletki na obniżenie pulsu metocard ciśnienie mam przeważnie dobre czasem obniżone biorę również ziołowe tabletki na uspokojenie czy te leki mogą obniżyć skutecznosć ceraze

Milena Lubowicz

Proponuję udać się do ginekologa, może uzna, że obecnie lepsze dla Pani będą inne tabletki, dwuskladnikowe, o mniejszej ilości hormonu.
Pozdrawiam