Powrót do zdrowia dziecka po operacji serca AVSD

Witam.Mam 17mies córkę po operacji serca AVSD-stan po operacji b dobry, minął rok-z zesp Downa.W zeszływeekend gorączkowała tak do 39stopni,we wtorek byliśmy u pediatry-prawdopodobnie ze względu na ząbkowanie-zlecił nam jednak bad krwi i posiewu moczu.w środę wykonaliśmy bad krwi. W czwartek dostała wysypki-znikła w drugim dniu-prawdopodobnie trzydniówka.Ale martwi mnie, że wbc-4,9 (n 6-15) i PLT 111 (n 150-400) reszta wyników w normie. Rozmaz komp-NEUTR 52%,LYMPH-40% MONO 7% reszta 0%-

Milena Lubowicz

Leukocyty i płytki są obniżone, ale nie tak skrajnie żeby wzbudzać niepokój. Może to być wynikiem infekcji i proponuję powtórzyć morfologię gdy dziecko wróci do zdrowia.
Pozdrawiam