Powrót miesiączki po zastrzyku Depo Provera

Dostałam zastrzyk Depo provera 3 czerwca miesiączka mi się zaczeła 13 czerwca i trwała przez 25 dni w lipcu od 23 do 11 sierpnia a w sierpniu od 25 do 18 września. Obecnie nie miesiączkuje mam 33 lata chciałam się zapytać czy miesiączka wróci i kiedy. Dziękuję

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa aby wykonać badanie kontrolne. Prawdopodobnie obecny stan ma związek z wahaniami hormonalnymi.