Powrót myśli samobójczych podczas leczenia depresji

Witam. Od dwóch miesięcy leczę się na depresję, pierwszy miesiąc spędziłam w szpitalu psychiatrycznym, po próbie samobójczej. Od około 2 tygodni mój stan się pogarsza, powróciły myśli samobójcze i chęć okaleczania się pomimo przyjmowanych regularnie leków. Czy może być tak dlatego że leki zostały źle dobrane ?

Proszę niezwłocznie zgłosić się do lekarza psychiatry i poinformować go o pogorszeniu samopoczucia i myślach samobójczych.
Porady Internetowe w Pani sytuacji mogą jedynie zaszkodzić.

Dzień dobry, proszę porozmawiać na ten temat z lekarzem psychiatrą, który przepisywał pani leki, proszę poinformować go o objawach i pani stanie. Pozdrawiam.

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza psychiatry, ponieważ wyłącznie podczas osobistej wizyty lekarz może dokonać ew. zmian w Pani leczeniu.