Powtarzające się bóle i zawroty głowy

Witam. Mam 28 lat powtarzające się bóle i zawroty głowy. MR prawidłowe bez widocznych zmian. EEG: Zapis zróżnicowany przestrzennie. Czynność alfa regularna 10Hz. Na tym tle widoczne są serie theta 7Hz o amplitudzie wyższej niż tło wystepujące z tendencją do napadowości. R.o. obecna. HV nasila zmiany. Okulista nie wykazał nieprawidłowości. Zdjęcie RTG odcinka szyjnego prawidłowe. Proszę o interpretację.

Należy rozważyć czy nie są to tzw.bóle głowy napięciowe.Ale klasyfikacji powinien dokonać prowadzący Panią neurolog.ważna jest ocena -badanie Pacjenta w tym m.innymi obecność cech nadpobudliwości.To określi dalszy sposób leczenia

Pozdrawiam ciepło